Skládací dřevěná stavebnice VARIO MILL 122 pcs W49 Walachia

Kód: 8594036430495
Akce Výprodej
Značka: walachia
1 295 Kč
Skladem (4 ks)

Skládací dřevěná stavebnice VARIO. Obsahuje 122 dílů a můžete si z ní postavit minimálně 12 různých typů staveb.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stavebnice VARIO.
Děti od 5 let zažijí hodiny zábavy a pečlivé práce se stavebnicemi VARIO – 9 variant lze libovolně skládat a rozkládat na desítky modelů staveb. Ty se liší množstvím dílů, provedením střechy a balením. Všechny tyto modely jsou vzájemně kompatibilní a dokážou postavit desítky různých budov. Pro praktické skladování a odolnost jsou stavebnice VARIO uloženy v pevných kartonových krabicích, stavebnice v provedení VARIO KUFŘ jsou uloženy v praktických pouzdrech a VARIO BOX jsou ukryty v masivní krabici z bukového dřeva a překližky s kolečky.
Stavebnice VARIO obsahuje skládací a rozkládací modely staveb, zhotovené z hlazených bukových kulatin o průměru 15 mm, v délkách od 28 do 250 mm, opatřených frézovanými půlkulatými zámky. Jsou navzájem kompatibilní a umožňují postavit desítky variant staveb. Okna a dveře, slepené z masivních profilů, se vkládají do stěn staveb. Jsou uloženy v pevných kartónových krabicích, které zajišťují jejich dlouholetou životnost.
Demontážní stavebnice VARIO obsahuje smontované a demontované modely staveb, složené z bukových kulatin o průměru 15 mm, v délkách od 28 do 250 mm, s půlkulatými zámky. Jsou vzájemně kompatibilní a umožňují postavit desítky variant konstrukcí. Okna a dveře jsou slepeny z masivních profilů vložených do stěn budov.
Jsou uloženy v pevných kartonových krabicích, které zajišťují jejich dlouhou životnost.
Hmotnost 2.63 kg, Velikost krabice 290 x 440 x 90 mm, Obtížnost 3 - Střední. Počet kusů 122.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: