Polstry na zahradní nábytek

Naše měkké polštáře nádherně zjemní tvrdé dřevo a jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů. Jejich dotek příjemné pěny vytváří měkký povrch pro posezení.

Nejprodávanější

5 položek celkem

Cena

2002100
12002100

Značky

Položek k zobrazení: 5

MODERNÍ NÁBYTKOVÉ POLŠTÁŘE NA ZAHRADU

Základem úspěšné dovolené je pohodlí. Naše podsedáky na zahradní nábytek vám to zaručí . Zvyšují funkčnost tradičního nábytku a zároveň jej efektně zdobí. Jedná se o nepostradatelné produkty pro všechny, kteří dávají přednost relaxaci pod širým nebem a sní o dokonale uspořádaných úpravách pozemků, teras a balkonů.

Naše nabídka zahrnuje produkty, které dokonale ladí s různými typy židlí. Polštáře určené pro 5-polohové skládací židle dokonale podpírají páteř a poskytují jí stabilní a měkkou oporu. Starají se o siluetu sedících lidí a mobilizují je k udržení správného držení těla. Verze sedáků na zahradní židle se vyznačuje univerzální strukturou. Přizpůsobí se všem židlím z naší nabídky. Součástí kolekcí, které je obsahují, jsou i speciální potahy na křesla a zahradní lavice. S opěradlem nebo bez něj pokaždé zlepšují kvalitu nábytku tím, že zvyšují jeho pohodlí.