Polstry na zahradní nábytek

Naše měkké polštáře nádherně zjemní tvrdé dřevo a jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů. Jejich dotek příjemné pěny vytváří měkký povrch pro posezení.

Nejprodávanější

23 položek celkem

Cena

1192100
11192100
Polštář plochý dětský duté vlákno Harmonia
Novinka
250 Kč
1118
Polštář plněný dětský duté vlákno Harmonia
Novinka
270 Kč
1146
Nahoru
Další produkty

MODERNÍ NÁBYTKOVÉ POLŠTÁŘE NA ZAHRADU

Základem úspěšné dovolené je pohodlí. Naše podsedáky na zahradní nábytek vám to zaručí . Zvyšují funkčnost tradičního nábytku a zároveň jej efektně zdobí. Jedná se o nepostradatelné produkty pro všechny, kteří dávají přednost relaxaci pod širým nebem a sní o dokonale uspořádaných úpravách pozemků, teras a balkonů.

Naše nabídka zahrnuje produkty, které dokonale ladí s různými typy židlí. Polštáře určené pro 5-polohové skládací židle dokonale podpírají páteř a poskytují jí stabilní a měkkou oporu. Starají se o siluetu sedících lidí a mobilizují je k udržení správného držení těla. Verze sedáků na zahradní židle se vyznačuje univerzální strukturou. Přizpůsobí se všem židlím z naší nabídky. Součástí kolekcí, které je obsahují, jsou i speciální potahy na křesla a zahradní lavice. S opěradlem nebo bez něj pokaždé zlepšují kvalitu nábytku tím, že zvyšují jeho pohodlí.