Dětská dřevěná hračka úklidový vozík dekorace kik

Kód: KX6280
Akce Výprodej
Značka: KIK
890 Kč
Skladem (6 ks)

DŘEVĚNÝ ÚKLIDOVÝ VOZÍK + PŘÍSLUŠENSTVÍ. Vaše dítě miluje úklid? Skvělým dřevěným řešením bude vozík s čistícím příslušenstvím. Mop, lopatka, kartáč jsou vybavení potřebné k udržení čistoty v každé domácnosti. Že se nepořádek sám neuklidí, se ví už dlouho, ale unikátní, dřevěná sada tuto povinnost rozhodně zpříjemní. Skvělá zábava zaručena!

Detailní informace

Detailní popis produktu

DŘEVĚNÝ ÚKLIDOVÝ VOZÍK + PŘÍSLUŠENSTVÍ. Vaše dítě miluje úklid? Skvělým dřevěným řešením bude vozík s čistícím příslušenstvím. Mop, lopatka, kartáč jsou vybavení potřebné k udržení čistoty v každé domácnosti. Že se nepořádek sám neuklidí, se ví už dlouho, ale unikátní, dřevěná sada tuto povinnost rozhodně zpříjemní. Skvělá zábava zaručena! Sada poskytne spoustu kreativní a nekonečné zábavy. Děti rády napodobují dospělé. Při takové hře získávají cenné dovednosti potřebné v dospělosti. Kreativní hračka, se kterou není čas se nudit. Úklidová sada je nejen fanatickou nabídkou her, ale také formou učení a podpory správného vývoje dítěte. Při hře dítě získává schopnost logického myšlení, podněcuje kreativitu a rozvíjí manuální dovednosti. Můžete si být jisti, že jsme nezapomněli na to nejdůležitější - bezpečnost vašeho dítěte při zábavě . Všechny prvky byly pečlivě obroušeny.

Obsah sady: Vozík s policemi, Zametací kartáč, Štětec, Lopatka, MOP. Rozměry: Vozík: 34 cm x 42 cm x 58 cm, Délka mopu a kartáče na tyči: cca 50 cm, Rozměr lopatky: 13,5 cm x 18 cm, Štětec: 23 cm x 3,5 cm x 6,5 cm, Balení: 60 cm x 41 cm x 9 cm. Sada bude skvělým dárkem pro všechny malé milovníky pořádku.

Doporučení používat za dozoru dospělé osoby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: