Skládací dřevěná stavebnice VARIO MASSIVE 209 pcs W25 Walachia

Kód: 8594036430259
Akce Výprodej
Značka: walachia
1 440 Kč
Skladem (4 ks)

Skládací dřevěná stavebnice VARIO. Obsahuje 209 dílů a můžete si z ní postavit minimálně 37 různých typů budov.

Detailní informace

Detailní popis produktu

209 dílů, ze kterých se dá postavit více než 37 staveb? To je dřevěná skládací stavebnice, se kterou se na hodiny zabaví nejeden kreativní stavitel.
Děti od 5 let zažijí hodiny zábavy a pečlivé práce se stavebnicemi VARIO – 9 variant lze libovolně skládat a rozkládat na desítky modelů staveb. Ty se liší množstvím dílů, provedením střechy a balením. Všechny tyto modely jsou vzájemně kompatibilní a dokážou postavit desítky různých budov. Pro praktické skladování a odolnost jsou stavebnice VARIO uloženy v pevných kartonových krabicích, stavebnice v provedení VARIO KUFŘ jsou uloženy v praktických pouzdrech a VARIO BOX jsou ukryty v masivní krabici z bukového dřeva a překližky s kolečky.
Stavebnice VARIO obsahuje skládací a rozkládací modely staveb, zhotovené z hlazených bukových kulatin o průměru 15 mm, v délkách od 28 do 250 mm, opatřených frézovanými půlkulatými zámky. Jsou navzájem kompatibilní a umožňují postavit desítky variant staveb. Okna a dveře, slepené z masivních profilů, se vkládají do stěn staveb. Jsou uloženy v pevných kartónových krabicích, které zajišťují jejich dlouholetou životnost.
Demontážní stavebnice VARIO obsahuje smontované a demontované modely staveb, složené z bukových kulatin o průměru 15 mm, v délkách od 28 do 250 mm, s půlkulatými zámky. Jsou vzájemně kompatibilní a umožňují postavit desítky variant konstrukcí. Okna a dveře jsou slepeny z masivních profilů vložených do stěn budov.
Jsou uloženy v pevných kartonových krabicích, které zajišťují jejich dlouhou životnost.
Hmotnost 3.85 kg, Velikost krabice 290 x 440 x 90 mm, Obtížnost 1 - Začátečník. Počet kusů 209.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: